See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa skanerów RTG na potrzeby Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części: I część dostawa urządzenia RTG dwu generatorowego do prześwietlania przesyłek pocztowych dla Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Gdyni Oddziału Celnego Pocztowego w Pruszczu Gdańskim II część dostawa urządzenia RTG ręcznego X-Ray Backscatter - 2 sztuki 2. Zamawiający oczekuje, aby przedmiot zamówienia, tj. urządzenia RTG, jego montaż, uruchomienie, konfiguracja, spełniały odpowiednie normy, certyfikaty, aprobaty techniczne, atesty oraz powinny posiadać oznaczenie CE poświadczające o dopuszczeniu produktu do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej. 3. Wykonawca dostarczy urządzenia RTG fabrycznie nowe, kompletne, gotowe do użytkowania po montażu, uruchomieniu i konfiguracji, wyprodukowane nie wcześniej niż w 2024 r., nieużywane, wolne od wad, w tym również od wad prawnych, nie poddawane jakimkolwiek naprawom, do urządzenia nie mają jakichkolwiek praw osoby trzecie, urządzenie nie jest przedmiotem żadnego postępowania lub zabezpieczenia oraz spełnia polskie wymagania. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego w zakresie wykonania przedmiotu zamówienia stanowi: 1) Załącznik nr 1A /1B SWZ - Opis przedmiotu zamówienia; 2) Załącznik nr 3A /3B do SWZ – Specyfikacja techniczna; 3) Załącznik nr 10 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy. 5. Zamówienie należy zrealizować zgodnie ze opisem przedmiotu zamówienia, specyfikacją techniczną oraz warunkami zawartymi w Projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy, zgodnie z treścią Załącznika nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: 2201-ILZ.260.12.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38582000 Röntgenkontrollausrüstung
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część I - Dostawa urządzenia RTG dwu generatorowego do prześwietlania przesyłek pocztowych dla Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Gdyni Oddziału Celnego w Pruszczu Gdańskim
Beschreibung: 1. dostawa urządzenia RTG dwu generatorowego do prześwietlania przesyłek pocztowych dla Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Gdyni Oddziału Celnego Pocztowego w Pruszczu Gdańskim 2. Zamawiający oczekuje, aby przedmiot zamówienia, tj. urządzenie RTG, jego montaż, uruchomienie, konfiguracja, spełniało odpowiednie normy, certyfikaty, aprobaty techniczne, atesty oraz powinno posiadać oznaczenie CE poświadczające o dopuszczeniu produktu do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej. 3. Wykonawca dostarczy do siedziby Jednostki Zamawiającego wskazanej w ust. 1 urządzenia RTG fabrycznie nowe, kompletne, gotowe do użytkowania po montażu, uruchomieniu i konfiguracji, wyprodukowane nie wcześniej niż w 2024 r., nieużywane, wolne od wad, w tym również od wad prawnych, nie poddawane jakimkolwiek naprawom, do urządzenia nie mają jakichkolwiek praw osoby trzecie, urządzenie nie jest przedmiotem żadnego postępowania lub zabezpieczenia oraz spełnia polskie wymagania, w tym warunki techniczne określone w Załączniku 3A do SWZ ( specyfikacji technicznej). 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego w zakresie wykonania przedmiotu zamówienia stanowi: 1) Załącznik nr 1A do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia; 2) Załącznik nr 3A do SWZ – Specyfikacja techniczna; 3) Załącznik nr 10 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: Część I
Menge: 1
Los: LOT-0003
Titel: Część II - Dostawa urządzenia RTG ręcznego X-Ray Backscatter - 2 sztuki dla Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Gdyni
Beschreibung: 1. Dostawa urządzenia RTG ręcznego X-Ray Backscatter - 2 sztuki dla Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Gdyni 2. Zamawiający oczekuje, aby przedmiot zamówienia, tj. urządzenie RTG, jego montaż, uruchomienie, konfiguracja, spełniało odpowiednie normy, certyfikaty, aprobaty techniczne, atesty oraz powinno posiadać oznaczenie CE poświadczające o dopuszczeniu produktu do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej. 3. Wykonawca dostarczy urządzenia RTG fabrycznie nowe, kompletne, gotowe do użytkowania po montażu, uruchomieniu i konfiguracji, wyprodukowane nie wcześniej niż w 2024 r., nieużywane, wolne od wad, w tym również od wad prawnych, nie poddawane jakimkolwiek naprawom, do urządzenia nie mają jakichkolwiek praw osoby trzecie, urządzenie nie jest przedmiotem żadnego postępowania lub zabezpieczenia oraz spełnia polskie wymagania. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego w zakresie wykonania przedmiotu zamówienia stanowi: 1) Załącznik nr 1B do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia; 2) Załącznik nr 3B do SWZ – Specyfikacja techniczna; 3) Załącznik nr 10 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: Część II
Menge: 2