2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia meblowego dla Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie i podległych jednostek
Beschreibung: Dostawa wyposażenia meblowego dla Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie i podległych jednostek - opis w poszczególnych częściach
Interne Kennung: 1801-ILZ.260.18.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39121100 Schreibtische, 39132100 Aktenschränke, 39111100 Drehsitze, 39112000 Stühle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa wyposażenia meblowego dla Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie i podległych jednostek - część I
Beschreibung: 1. Dostawa i montaż wyposażenia meblowego zgodnego z Opisem przedmiotu zamówienia dla części I stanowiącym Załącznik nr 1/I do SWZ. Zakres zamówienia obejmuje: 1.1 167 szt. biurek, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: a) 117 szt. – gwarantowany zakres (dostawa obligatoryjna), b) nie więcej niż 50 szt. – opcja (dostawa fakultatywna); 1.2. 79 szt. szaf aktowych dwuskrzydłowych bez nadstawki, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: a) 56 szt. – gwarantowany zakres (dostawa obligatoryjna), b) nie więcej niż 23 szt. – opcja (dostawa fakultatywna); 1.3. 281 szt. szaf aktowych dwuskrzydłowych z nadstawką, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: a) 197 szt. – gwarantowany zakres (dostawa obligatoryjna), b) nie więcej niż 84 szt. – opcja (dostawa fakultatywna); 1.4. 139 szt. nadstawek na szafę dwuskrzydłową, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: a) 98 szt. – gwarantowany zakres (dostawa obligatoryjna), b) nie więcej niż 41 szt. – opcja (dostawa fakultatywna); 1.5. 257 szt. szafek gospodarczych, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: a) 180 szt. – gwarantowany zakres (dostawa obligatoryjna), b) nie więcej niż 77 szt. – opcja (dostawa fakultatywna); 1.6. 92 szt. wieszaków naściennych, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: a) 65 szt. – gwarantowany zakres (dostawa obligatoryjna), b) nie więcej niż 27 szt. – opcja (dostawa fakultatywna); 1.7. 46 szt. szaf ubraniowych jednoskrzydłowych, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: a) 33 szt. – gwarantowany zakres (dostawa obligatoryjna), b) nie więcej niż 13 szt. – opcja (dostawa fakultatywna). 2. Szczegółowe miejsca realizacji zamówienia zawarte są w załączniku nr 1A do SWZ.
Interne Kennung: 1801-ILZ.260.18.2025 - część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39121100 Schreibtische, 39121100 Schreibtische, 39132100 Aktenschränke
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Dostawa wyposażenia meblowego dla Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie nie więcej niż: 1.1. 50 szt. biurek 1.2. 23 szt. szaf aktowych dwuskrzydłowych bez nadstawki, 1.3. 84 szt. szaf aktowych dwuskrzydłowych z nadstawką, 1.4. 41 szt. nadstawek na szafę dwuskrzydłową, 1.5. 77 szt. szafek gospodarczych, 1.6. 27 szt. wieszaków naściennych, 1.7. 13 szt. szaf ubraniowych jednoskrzydłowych. 2. Zastosowanie przez Zamawiającego prawa opcji ma polegać na dostarczeniu przez Wykonawcę, którego oferta zostanie wybrana jako najkorzystniejsza, dodatkowej ilości poszczególnego wyposażenia meblowego wskazanego w pkt. 1. 3. Cena jednostkowa zakupu w ramach prawa opcji nie będzie wyższa niż cena jednostkowa podana w formularzu oferty dla asortymentu zakresu gwarantowanego. Wszystkie wymagania zawarte w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia dotyczą także dostawy w ramach prawa opcji. Warunkiem wykorzystania opcji będzie możliwość sfinansowania tej części zamówienia. 4. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji wg następujących zasad: 4.1. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w terminie do 90 dni od dnia zawarcia umowy, 4.2. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy, 4.3. Uruchomienie opcji może nastąpić w etapach, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego, 4.4. Wykonawcy nie przysługuje prawo domagania się realizacji zamówienia w zakresie poszerzonym, jeżeli Zamawiający nie skorzysta z prawa opcji, 4.5. Uruchomienie opcji nastąpi poprzez złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania z opcji w określonym przez niego zakresie, przy czym część opcji może zostać uruchomiona wraz z zamówieniem gwarantowanym, natomiast pozostała część najpóźniej do 90 dni od dania zawarcia umowy. 5. Szczegółowe miejsca realizacji zamówienia zawarte są w załączniku nr 1A do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa wyposażenia meblowego dla Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie i podległych jednostek - część II
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia dostawa i montaż wyposażenia meblowego zgodnego z Opisem przedmiotu zamówienia dla części II stanowiącym Załącznik nr 1/II do SWZ. Zakres zamówienia obejmuje: 1.1. 75 szt. biurek 1; 1.2. 10 szt. biurek 2; 1.3. 60 szt. szaf aktowych dwuskrzydłowych z nadstawką; 1.4. 42 szt. szafek gospodarczych; 1.5. 5 szt. wieszaków naściennych; 1.6. 41 szt. szaf ubraniowych jednoskrzydłowych. 2. Przedmiot umowy zostanie dostarczony do Urzędu Skarbowego w Sanoku, 38-500 Sanok ul. Kiczury 16. Szczegóły dostaw zawarte są w załączniku nr 1A do SWZ.
Interne Kennung: 1801-ILZ.260.18.2025 - część II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39121100 Schreibtische, 39132100 Aktenschränke
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa wyposażenia meblowego dla Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie i podległych jednostek - część III
Beschreibung: 1. Dostawa i montaż wyposażenia meblowego zgodnego z Opisem przedmiotu zamówienia dla części III stanowiącym Załącznik nr 1/III do SWZ. Zakres zamówienia obejmuje: 1.1 484 szt. foteli obrotowych, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: a) 184 szt. – gwarantowany zakres (dostawa obligatoryjna); b) nie więcej niż 300 szt. – opcja (dostawa fakultatywna); 1.2. 399 szt. krzeseł tapicerowanych, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: a) 173 szt. – gwarantowany zakres (dostawa obligatoryjna); b) nie więcej niż 226 szt. – opcja (dostawa fakultatywna); 2. Szczegółowe miejsca realizacji zamówienia zawarte są w załączniku nr 1A do SWZ.
Interne Kennung: 1801-ILZ.260.18.2025 - część III
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39111100 Drehsitze, 39112000 Stühle
Beschreibung der Optionen: 1. Dostawa wyposażenia meblowego dla Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie nie więcej niż: 1.1. 300 szt. foteli obrotowych, 1.2. 226 szt. krzeseł tapicerowanych 2. Zastosowanie przez Zamawiającego prawa opcji ma polegać na dostarczeniu przez Wykonawcę, którego oferta zostanie wybrana jako najkorzystniejsza, dodatkowej ilości poszczególnego wyposażenia meblowego wskazanego w pkt. 1. 3. Cena jednostkowa zakupu w ramach prawa opcji nie będzie wyższa niż cena jednostkowa podana w formularzu oferty dla asortymentu zakresu gwarantowanego. Wszystkie wymagania zawarte w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia dotyczą także dostawy w ramach prawa opcji. Warunkiem wykorzystania opcji będzie możliwość sfinansowania tej części zamówienia. 4. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji wg następujących zasad: 4.1. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w terminie do 90 dni od dnia zawarcia umowy, 4.2. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy, 4.3. Uruchomienie opcji może nastąpić w etapach, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego, 4.4. Wykonawcy nie przysługuje prawo domagania się realizacji zamówienia w zakresie poszerzonym, jeżeli Zamawiający nie skorzysta z prawa opcji, 4.5. Uruchomienie opcji nastąpi poprzez złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania z opcji w określonym przez niego zakresie, przy czym część opcji może zostać uruchomiona wraz z zamówieniem gwarantowanym, natomiast pozostała część najpóźniej do 90 dni od dania zawarcia umowy. 5. Szczegółowe miejsca realizacji zamówienia zawarte są w załączniku nr 1A do SWZ.