See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa samochodów osobowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów osobowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ (część nr 1), w załączniku nr 1.1 do SWZ (część nr 2), w załączniku nr 1.2 do SWZ (część nr 3) oraz w załączniku nr 1.3 do SWZ (część nr 4). Ilość pojazdów będących przedmiotem zamówienia może ulec zwiększeniu lub zmniejszeniu w zależności od zaoferowanych cen wynikających ze złożonych ofert. Zamawiający będzie nabywał samochody za kwotę nieprzekraczającą wartości umowy ramowej. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części. część nr 1 – dostawa 10 szt. pojazdów osobowych segmentu B/C; część nr 2 – dostawa 10 szt. pojazdów osobowych segmentu D; część nr 3 – dostawa 20 szt. pojazdów osobowych typu kombivan; część nr 4 – dostawa 15 szt. pojazdów – furgon 7 osobowy.
Vorherige Bekanntmachung: 00536632-2024
Interne Kennung: ZZP.2380.43.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1 - Dostawa pojazdów osobowych segmentu B/C
Beschreibung: Dostawa 10 szt. pojazdów osobowych segmentu B/C
Interne Kennung: Cześć nr 1
Los: LOT-0002
Titel: część nr 2 - Dostawa pojazdów osobowych segmentu D
Beschreibung: Dostawa 10 szt. pojazdów osobowych segmentu D
Interne Kennung: Cześć nr 2
Los: LOT-0003
Titel: część nr 3 - Dostawa pojazdów osobowych typu kombivan
Beschreibung: Dostawa 20 szt. pojazdów osobowych typu kombivan
Interne Kennung: Cześć nr 3
Los: LOT-0004
Titel: część nr 4 - Dostawa pojazdów – furgon 7 osobowy
Beschreibung: Dostawa 15 szt. pojazdów – furgon 7 osobowy
Interne Kennung: Cześć nr 4