See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Operační chirurgický robot
Beschreibung: Předmětem plnění VZ je dodávka a instalace robotického operačního systému dle technické specifikace (dále také jen „Přístroj“ nebo „Robotický operační systém“), dodávka veškerého potřebného spotřebního materiálu a záruční a pozáruční servis. Předmět plnění VZ je podrobně specifikován v závazném návrhu kupní smlouvy (Příloha č. 1 ZD – Návrh kupní smlouvy), závazném návrhu servisní smlouvy (Příloha č. 2 ZD – Návrh servisní smlouvy), v rámcové dohodě o dodávkách spotřebního materiálu, která bude uzavřena s jedním dodavatelem (příloha č. 6 ZD – Návrh rámcové dohody o dodávkách spotřebního materiálu) a v Technické specifikaci Přístroje a jeho příslušenství (Příloha č. 3 ZD – Technická specifikace dále jen „Technická specifikace“), Cenové nabídce (příloha č. 5 ZD, dále jen „Cenová nabídka“ a dále v Půdorysu místa plnění (příloha č. 7 ZD).
Interne Kennung: 8/2025/OVZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente, 51410000 Installation von medizinischen Einrichtungen, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente, 51410000 Installation von medizinischen Einrichtungen, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 50420000 Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen