2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění laboratorních zkoušek a rozborů vzorků pohonných hmot
Beschreibung: Zadavatel je povinen ve smyslu zákona č. 311/2006 Sb., o pohonných hmotách a čerpacích stanicích pohonných hmot a o změně souvisejících zákonů (zákon o pohonných hmotách), ve znění pozdějších předpisů (dále jen jako „ZoPH“) a vyhláškou Ministerstva průmyslu a obchodu č. 516/2020 Sb., o požadavcích na pohonné hmoty a provedení některých dalších ustanovení zákona o pohonných hmotách, ve znění pozdějších předpisů (dále jen jako „Vyhláška“) zajistit zejména sledování a monitorování složení a jakost pohonných hmot. Předmětem plnění zakázky je poskytování služeb spočívajících v činnostech souvisejících zejména sledováním a monitorováním pohonných hmot v souladu s platnou legislativou.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71610000 Tests und Analysen bezüglich Zusammensetzung und Reinheit
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje právo na změnu závazku dle §100 odst. 1 až 3 zákona č. 134/2016 Sb. v podrobnostech uvedených v zadávací dokumentaci.