2. Verfahren
Verfahren
Titel: Parkeerrechtensysteem
Beschreibung: Onderwerp is de levering, implementatie, onderhoud en datamigratie van een Parkeerrechtensysteem waarin externen parkeerproducten voor zowel op straat parkeren als parkeren in Gemeentelijke parkeergarages zelf kunnen afsluiten en/of kunnen aanvragen. We sluiten een overeenkomst af met 1 partij voor de komende 8 jaar. Binnen scope vallen de volgende deelproducten: - Parkeervergunningen. - Parkeerontheffingen. - Parkeerabonnementen. €600.000
Interne Kennung: TN492292
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Gunning op prijs en kwaliteit. Kwaliteit wordt beoordeeld op basis van een 1. plan van aanpak, 2. implementatieplan en 3. praktijktoets.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Onderwerp is de levering, implementatie, onderhoud en datamigratie van een Parkeerrechtensysteem waarin externen parkeerproducten voor zowel op straat parkeren als parkeren in Gemeentelijke parkeergarages zelf kunnen afsluiten en/of kunnen aanvragen. Overeenkomst met 1 leverancier voor een periode van 8 jaar. Binnen scope vallen de volgende deelproducten: - Parkeervergunningen. - Parkeerontheffingen. - Parkeerabonnementen. 600000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging
340632-2025 - Resultaat
Nederland – Software en informatiesystemen – Parkeerrechtensysteem
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Parkeerrechtensysteem
Interne identificatiecode: TN492292
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging