2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Vybudování kulturního domu v obci Hukvaldy“
Beschreibung: Obecné vymezení předmětu veřejné zakázky Předmětem veřejné zakázky je výstavba nového objektu na místě stávajícího objektu určeného k demolici. Jedná se o zděnou stavbu s jedním nadzemním a jedním podzemním podlažím, která je zastřešená sedlovou střechou. Půdorys má tvar obdélníku a jeho rozměry jsou 44,28x12,5 m. Střecha bude mít sklon 45° a její konstrukci bude tvořit přiznaný vazníkový krov. Více v podrobnostech zadávací dokumentace.
Interne Kennung: P26V00001236
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené nadlimitní řízení na stavební práce
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 45215222 Bau von Behördenzentren, 45211300 Bau kompletter Wohnhäuser
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Valorizační doložka Objednatel si vyhrazuje změnu závazku ve smyslu § 100 odst. 1 zákona o veřejných zakázkách. Ohledně úprav ceny díla provedených dle odst. 5.9 této smlouvy nebude mezi smluvními stranami uzavírán dodatek k této smlouvě.