2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa płyt drogowych wielootworowych typu JOMB w 2026 i 2027
Beschreibung: Sukcesywna dostawa płyt drogowych wielootworowych typu JOMB w 2026 i 2027
Interne Kennung: SUE.271.34.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113000 Straßenbaumaterialien
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa płyt drogowych wielootworowych typu JOMB o wymiarach 100x75x12,5 cm w ilości 40 000 szt.