2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stellingen Archiefbewaarplaats
Beschreibung: Het leveren en installeren van handmatig te bedienen verrijdbare archiefstellingen – inclusief rails en toebehoren - zoals limitatief beschreven in het Programma van Eisen conform artikel 2.4 van het beschrijvend document. zie beschrijvend document
Interne Kennung: ntb
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39131100 Archivregale
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie beschrijvend document Zie beschrijvend document
Interne Kennung: 1