340735-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Opracowanie projektu technicznego i realizacja robót dla zadania pn.: „Budowa stacji elektroenergetycznej 110/20kV Wysoki Brzeg wraz z powiązaniami z siecią WN i SN".
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpracowanie projektu technicznego i realizacja robót dla zadania pn.: „Budowa stacji elektroenergetycznej 110/20kV Wysoki Brzeg wraz z powiązaniami z siecią WN i SN".
BeschreibungZadanie obejmuje opracowanie projektu technicznego oraz robót budowlanych zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego, a w szczególności realizację wszystkich prac tymczasowych, organizacyjnych, dostaw, usług, robót budowlanych, instalacyjnych, montażowych, w tym obejmujących również wszelkie prace konieczne dla usunięcia wad i usterek na podstawie udzielanej gwarancji i rękojmi, a także innych czynności oraz zadania i obowiązki, jakie ma zrealizować Wykonawca w celu należytej realizacji Przedmiotu Zamówienia, w tym także takie, które – pomimo że nie zostały wyraźnie wskazane – są konieczne dla ukończenia oraz bezpiecznej i właściwej eksploatacji Przedmiotu Zamówienia.
Interne KennungPZP/TD-OBD/04512/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZamawiający skorzysta z możliwości przewidzianej w art. 139 PZP, tj. dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w Postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungZadanie obejmuje opracowanie projektu technicznego oraz robót budowlanych zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego, a w szczególności realizację wszystkich prac tymczasowych, organizacyjnych, dostaw, usług, robót budowlanych, instalacyjnych, montażowych, w tym obejmujących również wszelkie prace konieczne dla usunięcia wad i usterek na podstawie udzielanej gwarancji i rękojmi, a także innych czynności oraz zadania i obowiązki, jakie ma zrealizować Wykonawca w celu należytej realizacji Przedmiotu Zamówienia, w tym także takie, które – pomimo że nie zostały wyraźnie wskazane – są konieczne dla ukończenia oraz bezpiecznej i właściwej eksploatacji Przedmiotu Zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji.