2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA TOMOGRAFU KOMPUTEROWEGO Z WYPOSAŻENIEM DLA LABORATORIUM BADAWCZEGO WYDZIAŁU INŻYNIERII LĄDOWEJ I GEODEZJI
Beschreibung: DOSTAWA TOMOGRAFU KOMPUTEROWEGO Z WYPOSAŻENIEM DLA LABORATORIUM BADAWCZEGO WYDZIAŁU INŻYNIERII LĄDOWEJ I GEODEZJI
Interne Kennung: 52/WIG/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38580000 Nichtmedizinische Röntgenausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 52/WIG/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38580000 Non-medical equipment based on the use of radiations
5. Lot
Lot: LOT-0001