See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa specjalistycznych pojazdów do wywozu odpadów komunalnych dla Miejskiego Zakładu Komunalnego Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli w formie leasingu operacyjnego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych specjalistycznych pojazdów do wywozu odpadów komunalnych dla Miejskiego Zakładu Komunalnego Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli w formie leasingu operacyjnego wraz z opcją wykupu. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia: - Część 1 - Dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego (śmieciarki) o pojemności zabudowy min. 5m3 na podwoziu dwuosiowym o DMC do 7,2 tony do wywozu odpadów komunalnych. - Część 2 - Dostawa w formie leasingu operacyjnego dwóch fabrycznie nowych pojazdów specjalistycznych (śmieciarek) do wywozu odpadów komunalnych wyposażonych w urządzenia do mycia i dezynfekcji pojemników. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający minimalne parametry techniczne jakie powinien posiadać pojazd, zawiera: a) Dla Części 1- Formularz Techniczny (Załącznik nr 1C do SWZ), b) Dla Części 2- Formularz Techniczny (Załącznik nr 1D do SWZ). 3. Warunki leasingu operacyjnego zawiera Załącznik nr 11 do SWZ. 4. Umowa leasingu zostanie podpisana na wzorze Wykonawcy (Leasingodawcy/Finansującego) wraz z „dodatkowymi postanowieniami umowy”, w których zostaną zawarte ogólne warunki umowy Zamawiającego. Zakres i ogólne warunki realizacji zamówienia ujęte zostały w rozdziale XXI SWZ - Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 49662-2026
Interne Kennung: ZP.271.Pzp.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge, 34114000 Spezialfahrzeuge, 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego (śmieciarki) o pojemności zabudowy min. 5m3 na podwoziu dwuosiowym o DMC do 7,2 tony do wywozu odpadów komunalnych.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego (śmieciarki) o pojemności zabudowy min. 5m3 na podwoziu dwuosiowym o DMC do 7,2 tony do wywozu odpadów komunalnych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający minimalne parametry techniczne jakie powinien posiadać pojazd, zawiera Formularz Techniczny (dla Części 1 -Załącznik nr 1C do SWZ). 3. Warunki leasingu operacyjnego pojazdu zawiera Załącznik nr 11 do SWZ. 4. Umowa leasingu zostanie podpisana na wzorze Wykonawcy (Leasingodawcy/Finansującego) wraz z „dodatkowymi postanowieniami umowy”, w których zostaną zawarte ogólne warunki umowy Zamawiającego. Zakres i ogólne warunki realizacji zamówienia ujęte zostały w rozdziale XXI SWZ - Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy.
Interne Kennung: ZP.271.Pzp.1.2026 Część 1
Menge: 1 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Dostawa w formie leasingu operacyjnego dwóch fabrycznie nowych pojazdów specjalistycznych (śmieciarek) do wywozu odpadów komunalnych wyposażonych w urządzenia do mycia i dezynfekcji pojemników.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu dwóch fabrycznie nowych pojazdów specjalistycznych (śmieciarek) do wywozu odpadów komunalnych wyposażonych w urządzenia do mycia i dezynfekcji pojemników. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający minimalne parametry techniczne jakie powinien posiadać pojazd, zawiera Formularz Techniczny (dla Części 2 -Załącznik nr 1D do SWZ). 3. Warunki leasingu operacyjnego zawiera Załącznik nr 11 do SWZ. 4. Umowa leasingu zostanie podpisana na wzorze Wykonawcy (Leasingodawcy/Finansującego) wraz z „dodatkowymi postanowieniami umowy”, w których zostaną zawarte ogólne warunki umowy Zamawiającego. Zakres i ogólne warunki realizacji zamówienia ujęte zostały w rozdziale XXI SWZ - Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy.
Interne Kennung: ZP.271.Pzp.1.2026 Część 2
Menge: 2 Stück