See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leerlingenvervoer Touringcar gemeente Enschede en Losser
Beschreibung: De gemeente Enschede en Losser wensen op grond van haar wettelijke taak en lokaal beleid, door middel van deze Europese openbare aanbesteding per perceel één opdrachtnemer te contracteren voor het leveren van busvervoer. De gemeente Enschede treedt in deze aanbesteding ook op als penvoerder voor de gemeente Losser (deze noemen wij hierna ook: 'deelnemer'). De deelnemende gemeente Losser sluit voor zichzelf een raamovereenkomst af. Deze opdracht is opgedeeld in 2 percelen. De opdracht bestaat per perceel uit het verrichten van de volgende diensten door middel van busvervoer per touringcar: Perceel 1 - Gemeente Enschede: Vervoer van SBO leerlingen in de gemeente Enschede die op schooldagen naar SBO scholen worden vervoerd, en retour. Vervoer van SW-medewerkers van gemeente Enschede die op werkdagen naar een werklocatie worden vervoerd en retour. Perceel 2 - Gemeente Losser: Vervoer van SBO leerlingen in de gemeente Losser (inclusief de dorpskernen Beuningen, De Lutte, Glane, Losser en Overdinkel) die op schooldagen naar SBO scholen worden vervoerd en retour. Duur van de opdracht Deze aanbesteding wordt gedaan om een raamovereenkomst af te sluiten voor een periode van vier (4) jaar, met een optie tot verlenging door opdrachtgever van maximaal 2 keer, maximaal 2 jaar. Dit betekent dat er in totaal een maximale looptijd van acht (8) jaar is. De raamovereenkomsten per perceel kunnen afzonderlijk van elkaar wel of niet verlengd worden. De startdatum van de opdracht is 1 augustus 2026 (week 31). Er geldt geen afnameverplichting . De raamovereenkomst geeft de uiteindelijke opdrachtnemer het exclusieve recht tot om diensten te leveren aan de desbetreffende gemeente.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Gemeente Enschede
Beschreibung: Perceel 1 - Gemeente Enschede: * Vervoer van SBO leerlingen in de gemeente Enschede die op schooldagen naar SBO scholen worden vervoerd, en retour. * Vervoer van SW-medewerkers van gemeente Enschede die op werkdagen naar een werklocatie worden vervoerd en retour.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Gemeente Losser
Beschreibung: Perceel 2 - Gemeente Losser: Vervoer van SBO leerlingen in de gemeente Losser (inclusief de dorpskernen Beuningen, De Lutte, Glane, Losser en Overdinkel) die op schooldagen naar SBO scholen worden vervoerd en retour.
340802-2026 - Resultaat
Nederland – Diensten voor speciaal personenvervoer over land – Leerlingenvervoer Touringcar gemeente Enschede en Losser
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60130000 Diensten voor speciaal personenvervoer over land
Aanvullende classificatie (cpv): 60140000 Personenvervoer zonder dienstregeling
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Gemeente Enschede
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Gemeente Losser