340814-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Backöfen – Realizace energetických úsporných opatření ve společnosti Amaranth life s.r.o. – dodávka pece II.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRealizace energetických úsporných opatření ve společnosti Amaranth life s.r.o. – dodávka pece II.
BeschreibungPředmětem plnění zakázky jsou dodávky v souvislosti s realizací akce „Realizace energetických úsporných opatření ve společnosti Amaranth life s.r.o. – dodávka pece II.“ Konkrétně se jedná o dodávku nové a nepoužité elektrické pece, podrobně popsáno ve Specifikaci předmětu plnění, která je součástí této zadávací dokumentace.
Interne Kennungdodávka pece II.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42214100 Backöfen
5. Los
LosLOT-0001