2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT Hardware
Beschreibung: De opdracht betreft de aanschaf inclusief garantie en dienstverlening van leerling- en medewerkersdevices, waaronder laptops, desktops, Chromebooks, Oplaadkarren, docking stations, iPads, Macbooks en soortgelijke apparatuur inclusief bijbehorende accessoires voor de locaties zoals genoemd in paragraaf 1.2 van deze aanbestedingsleidraad. Opdrachtnemer voert de opdracht uit conform het programma van eisen zoals opgenomen in Bijlage 1. Meer informatie vind u in de aanbestedingsleidraad. In de aanbestedingsleidraad (paragraaf 2.4) is een geschatte afname opgenomen. U vind in het overzicht meer informatie over de omvang van de opdracht.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
340827-2026 - Resultaat
Nederland – Personal computers – ICT Hardware
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: ICT Hardware
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30213000 Personal computers
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1