2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oleju napędowego oraz opałowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju napędowego oraz dostawa oleju opałowego. 2. Zamówienie zostało podzielone na 2 zadania: 1) zadanie nr 1 obejmuje dostawę oleju napędowego w łącznej ilości 500 000 litrów, w tym: a) do zbiornika o pojemności 30 000 litrów, który znajduje się na terenie Sekcji Napraw i Eksploatacji Taboru Tłuszcz (Zespół Magazynowy) przy ul. Przemysłowej 43, 05-240 Tłuszcz, oraz w zależności od potrzeb Zamawiającego do: b) zbiornika o pojemności 5 000 litrów, który znajduje się w Sekcji Napraw i Eksploatacji Taboru Warszawa Grochów (Zespół Magazynowy) przy ul. Chłopickiego 53, 04-275 Warszawa, lub do: c) zbiornika o pojemności 5 000 litrów, który znajduje się w Sekcji Napraw i Eksploatacji Taboru Sochaczew (Zespół Magazynowy) przy ul. Osiedle Kolejowe 5, 96-500 Sochaczew, 2) zadanie nr 2 obejmuje dostawę oleju opałowego w łącznej ilości 128 000 litrów, w tym: a) 98 000 litrów do: - Zespołu Magazynowego Warszawa Ochota, ul. Berestecka 15, 02-338 Warszawa, - Zespołu Magazynowego Tłuszcz, ul. Przemysłowa 43, 05-240 Tłuszcz, - Zespołu Magazynowego Sochaczew, ul. Osiedle Kolejowe 5, 96-500 Sochaczew, oraz b) 30 000 litrów do Oddziału Usług Utrzymania, Grupa Utrzymania w Czystości Taboru Tłuszcz, ul. Przemysłowa 43, 05-240 Tłuszcz. 3. Szczegółowy opis, zakres, wymagania oraz sposób realizacji zamówienia odpowiednio dla danego zadania określają Projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 1, nr 1.1 do SWZ. 4. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, które odwołują się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych rozwiązaniom opisywanym w normach, ocenach technicznych, specyfikacjach technicznych i systemach referencji technicznych, wskazanym w SWZ i załącznikach jeżeli pozwolą one uzyskać cechy lub parametry nie gorsze niż przywołane w SWZ i załącznikach. W przypadku zastosowania rozwiązań równoważnych, Wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 ustawy Pzp, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 5. Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w ust. 4 SWZ (jeżeli dotyczy). Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający zgodnie z zapisami art. 107 ust. 2 ustawy Pzp wezwie do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w ust. 4 SWZ (jeżeli dotyczy).
Interne Kennung: MWZ8.27.44.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Szczegółowy opis, zakres, wymagania, dokumenty, które Wykonawca zobowiązany jest złożyć z ofertą, sposób przygotowania ofert oraz zasady ich oceny zostały zawarte w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). Specyfikacja Warunków Zamówienia zostanie zamieszczona na Platformie Zakupowej „Koleje Mazowieckie – KM” sp. z o.o. pod adresem: https://km.eb2b.com.pl i pod nazwą postępowania „Dostawa oleju napędowego oraz opałowego”, znak: MWZ8.27.44.2026.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09135100 Heizöl
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Dostawa oleju napędowego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie zadania nr 1 jest dostawa oleju napędowego w łącznej ilości 500 000 litrów, w tym: 1) do zbiornika o pojemności 30 000 litrów, który znajduje się na terenie Sekcji Napraw i Eksploatacji Taboru Tłuszcz (Zespół Magazynowy) przy ul. Przemysłowej 43, 05-240 Tłuszcz, oraz w zależności od potrzeb Zamawiającego do: 2) zbiornika o pojemności 5 000 litrów, który znajduje się w Sekcji Napraw i Eksploatacji Taboru Warszawa Grochów (Zespół Magazynowy) przy ul. Chłopickiego 53, 04-275 Warszawa, lub do: 3) zbiornika o pojemności 5 000 litrów, który znajduje się w Sekcji Napraw i Eksploatacji Taboru Sochaczew (Zespół Magazynowy) przy ul. Osiedle Kolejowe 5, 96-500 Sochaczew. 2. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, które odwołują się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych rozwiązaniom opisywanym w normach, ocenach technicznych, specyfikacjach technicznych i systemach referencji technicznych, wskazanym w SWZ i załącznikach jeżeli pozwolą one uzyskać cechy lub parametry nie gorsze niż przywołane w SWZ i załącznikach. W przypadku zastosowania rozwiązań równoważnych, Wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 ustawy Pzp, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w ust. 2 (jeżeli dotyczy). Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający zgodnie z zapisami art. 107 ust. 2 ustawy Pzp wezwie do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w ust. 2 (jeżeli dotyczy). 4. Szczegółowy opis, zakres, wymagania oraz sposób realizacji zamówienia określają Projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: MWZ8.27.44.2026 - Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Dostawa oleju opałowego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie zadania nr 2 jest dostawa oleju opałowego w łącznej ilości 128 000 litrów, w tym: 1) 98 000 litrów do: - Zespołu Magazynowego Warszawa Ochota, ul. Berestecka 15, 02-338 Warszawa, - Zespołu Magazynowego Tłuszcz, ul. Przemysłowa 43, 05-240 Tłuszcz, - Zespołu Magazynowego Sochaczew, ul. Osiedle Kolejowe 5, 96-500 Sochaczew, oraz 2) 30 000 litrów do Oddziału Usług Utrzymania, Grupa Utrzymania w Czystości Taboru Tłuszcz, ul. Przemysłowa 43, 05-240 Tłuszcz. 2. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, które odwołują się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych rozwiązaniom opisywanym w normach, ocenach technicznych, specyfikacjach technicznych i systemach referencji technicznych, wskazanym w SWZ i załącznikach jeżeli pozwolą one uzyskać cechy lub parametry nie gorsze niż przywołane w SWZ i załącznikach. W przypadku zastosowania rozwiązań równoważnych, Wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 ustawy Pzp, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w ust. 2 (jeżeli dotyczy). Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający zgodnie z zapisami art. 107 ust. 2 ustawy Pzp wezwie do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w ust. 2 (jeżeli dotyczy). 4. Szczegółowy opis, zakres, wymagania oraz sposób realizacji zamówienia określają Projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 1.1 do SWZ.
Interne Kennung: MWZ8.27.44.2026 - Zadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 09135100 Heizöl