See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud E&W installaties
Beschreibung: Het doel van de Aanbesteding is om een transparant, eerlijk en efficiënt proces te waarborgen voor het selecteren van de beste dienstverlener op het gebied van onderhoud van Elektrotechnische installaties (E-installaties) en de beste dienstverlener op het gebied van Werktuigbouwkundige installaties (W-installaties) en met deze dienstverleners een dienstverleningsovereenkomst (hierna: Overeenkomst) te sluiten. De intentie is dat de Overeenkomsten op 2 november 2026 ingaan. De geraamde waarde van de Opdracht voor E-installaties bedraagt gemiddeld € 550.000,- exclusief btw per jaar, derhalve € 4.400.000,- exclusief btw over een looptijd van acht jaar voor het onderhoud. De totale geraamde waarde bedraagt € 5.500.000,-. De geraamde waarde van de Opdracht voor W-installaties bedraagt gemiddeld € 750.000,- exclusief btw per jaar, derhalve € € 6.000.000,- exclusief btw over een looptijd van acht jaar voor het onderhoud. De totale geraamde waarde bedraagt € 7.500.000,-. Vanwege bijvoorbeeld politieke, budgettaire, bestuurlijke of organisatorische ontwikkelingen binnen ZAAM is het mogelijk dat de (omvang van de) Opdracht wijzigt, bijvoorbeeld dat het aantal locaties wijzigt. Op het moment dat een locatie wordt toegevoegd of een installatie wordt vervangen, dient u conform uw Inschrijving een passende en marktconforme aanbieding te doen. Let op: de gegevens die de omvang van de Opdracht aangeven zijn een indicatie. Aan deze gegevens kunt u geen rechten ontlenen.
Interne Kennung: ZAAMHVF202601
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71333000 Dienstleistungen im Maschinenbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Onderhoud E-installaties
Beschreibung: Het doel van de Aanbesteding is om een transparant, eerlijk en efficiënt proces te waarborgen voor het selecteren van de beste dienstverlener op het gebied van onderhoud van Elektrotechnische installaties (E-installaties) en met deze dienstverlener een dienstverleningsovereenkomst (hierna: Overeenkomst) te sluiten. De intentie is dat de Overeenkomsten op 2 november 2026 ingaan. De geraamde waarde van de Opdracht voor E-installaties bedraagt gemiddeld € 550.000,- exclusief btw per jaar, derhalve € 4.400.000,- exclusief btw over een looptijd van acht jaar voor het onderhoud. De totale geraamde waarde bedraagt € 5.500.000,-. Inclusief projecten kan de totale geraamde waarde oplopen tot € 8.250.000,-. Vanwege bijvoorbeeld politieke, budgettaire, bestuurlijke of organisatorische ontwikkelingen binnen ZAAM is het mogelijk dat de (omvang van de) Opdracht wijzigt, bijvoorbeeld dat het aantal locaties wijzigt. Op het moment dat een locatie wordt toegevoegd of een installatie wordt vervangen, dient u conform uw Inschrijving een passende en marktconforme aanbieding te doen. Let op: de gegevens die de omvang van de Opdracht aangeven zijn een indicatie. Aan deze gegevens kunt u geen rechten ontlenen.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Onderhoud W-installaties
Beschreibung: Het doel van de Aanbesteding is om een transparant, eerlijk en efficiënt proces te waarborgen voor het selecteren van de beste dienstverlener op het gebied van Werktuigbouwkundige installaties (W-installaties) en met deze dienstverlener een dienstverleningsovereenkomst (hierna: Overeenkomst) te sluiten. De intentie is dat de Overeenkomsten op 2 november 2026 ingaan. De geraamde waarde van de Opdracht voor W-installaties bedraagt gemiddeld € 750.000,- exclusief btw per jaar, derhalve € € 6.000.000,- exclusief btw over een looptijd van acht jaar voor het onderhoud. De totale geraamde waarde bedraagt € 7.500.000,-. Inclusief projecten kan de totale geraamde waarde oplopen tot € 11.250.000,-. Vanwege bijvoorbeeld politieke, budgettaire, bestuurlijke of organisatorische ontwikkelingen binnen ZAAM is het mogelijk dat de (omvang van de) Opdracht wijzigt, bijvoorbeeld dat het aantal locaties wijzigt. Op het moment dat een locatie wordt toegevoegd of een installatie wordt vervangen, dient u conform uw Inschrijving een passende en marktconforme aanbieding te doen. Let op: de gegevens die de omvang van de Opdracht aangeven zijn een indicatie. Aan deze gegevens kunt u geen rechten ontlenen.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 71333000 Dienstleistungen im Maschinenbau
2. Procedure
Procedure
Title: Onderhoud E&W installaties
Internal identifier: ZAAMHVF202601
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71334000 Mechanical and electrical engineering services
Additional classification (cpv): 71333000 Mechanical engineering services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Onderhoud E-installaties
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Onderhoud W-installaties
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 71333000 Mechanical engineering services