340865-2026 - Ergebnis
Niederlande – Schlammbeseitigung – RAW-raamovereenkomst baggeren Noorderzijlvest
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRAW-raamovereenkomst baggeren Noorderzijlvest
BeschreibungWaterschap Noorderzijlvest onderhoudt 2.200 kilometer primaire watergangen en 350 kilometer boezemkanalen. Voor het uitvoeren van baggerwerkzaamheden wil het waterschap een raamovereenkomst van maximaal zes jaar afsluiten, verdeeld over twee percelen: - Perceel 1 – Mechanisch baggeren: maximaal 3 contractanten. - Perceel 2 – Hydraulisch baggeren: 1 contractant. Met deze langdurige contracten wil het waterschap tenderkosten verlagen en de samenwerking met opdrachtnemers versterken. Daarnaast bieden meerjarige afspraken baggeraars de ruimte om te investeren in duurzame en emissieloze technieken, wat bijdraagt aan CO2-reductie en aansluit bij het beleid van het waterschap om het Convenant Schoon en Emissieloos Bouwen toe te passen bij baggerwerken. Verwachte gemiddelde jaaromzet per contractant: - Perceel 1 - Mechanisch baggeren: € 507.000,-. - Perceel 2 - Hydraulisch baggeren: € 380.000,-.
Interne Kennung139344
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensEuropese openbare procedure volgens hoofdstuk 2 van het ARW 2016.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513600 Schlammbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513700 Schlammtransport
5. Los
LosLOT-0001
TitelPerceel 1: mechanisch baggeren
BeschreibungBetreft baggeren met mechanisch materieel in beheergebied van het waterschap. Zie II.2.4.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe maximale looptijd van de raamovereenkomst is vastgesteld op zes jaar. Deze gaat in op 1 april 2026 en eindigt op 1 april 2030, met de mogelijkheid tot verlenging van tweemaal een jaar. De raamovereenkomst eindigt daarmee uiterlijk 1 april 2032.
LosLOT-0002
TitelPerceel 2: hydraulisch baggeren
BeschreibungBetreft baggeren met hydraulisch materieel in beheergebied van het waterschap. Zie II.2.4.
Interne Kennung2