2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udbud af indkøb og levering af medarbejderjulegaver til Københavns Kommunes
Beschreibung: Ved nærværende udbud ønsker Københavns Kommune at indhente tilbud på køb og levering af medarbejderjulegaver. Udbuddet gennemføres ved et EU-udbud. Tilbudsgivers tilbud bliver vurderet ud fra kriteriet bedste forhold mellem pris og kvalitet.Gaverne skal også leveres til de forskellige forvaltningers enheder. Det forventes at der skal købes et sted mellem 15.000 og 25.000 gaver. Hver gave skal koste mellem 150-200 DDK. ekskl. moms og leveringsomkostninger. Det er en 2 årig rammeaftale, med mulighed for 2 X 12 måneders forlængelse.
Interne Kennung: 276675880
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Spørgsmål og kommentarer til materialet skal indsendes via det vedhæftede dokument “Spørgsmål og svar” og fremsendes gennem Mercell. Spørgsmål offentliggøres i anonymiseret form, og svar offentliggøres løbende samme sted.Der afholdes et online monologmøde den 20. maj 2026 kl. 12.15 hvor udbudsmaterialet præsenteres. Det vil ikke være muligt at stille spørgsmål under monologmødet.Tilmelding til monologmødet skal ske senest den 19. maj 2026 kl. 12:00 igennem Mercell.Ordregiver har offentliggjort det endelige udbudsmateriale, som udgør det officielle og gældende udbudsmateriale.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
5. Los
Los: LOT-0000