2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa artykułów biurowych”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy artykułów biurowych zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w formularzu asortymentowo-cenowym - załącznik nr 3 do SWZ/załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy oraz projektowanymi postanowieniami umowy – załącznik nr 2 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (asortymentu) oraz sposób realizacji zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy (wraz z załącznikami). Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy stanowiących załącznik do SWZ. Zamawiający w formularzu asortymentowo-cenowym określił podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości asortymentu do maksymalnej ilości określonej w tabeli w kolumnie „Ilość opcji”. Zamawiający zastrzega, iż dostawy objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 159813-2026
Interne Kennung: Znak sprawy: 22WOG-ZP.2712.3.2026/A/B/91/1700/D/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Opublikowano wstępne ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminu składania ofert - 558575-2025 - OJ S 163/2025 27/08/2025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30195000 Tafeln
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy artykułów biurowych zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w formularzu asortymentowo-cenowym - załącznik nr 3 do SWZ/załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy oraz projektowanymi postanowieniami umowy – załącznik nr 2 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (asortymentu) oraz sposób realizacji zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy (wraz z załącznikami). Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy stanowiących załącznik do SWZ. Zamawiający w formularzu asortymentowo-cenowym określił podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości asortymentu do maksymalnej ilości określonej w tabeli w kolumnie „Ilość opcji”. Zamawiający zastrzega, iż dostawy objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy stanowiących załącznik do SWZ. Zamawiający w formularzu asortymentowo-cenowym określił podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości asortymentu do maksymalnej ilości określonej w tabeli w kolumnie „Ilość opcji”. Zamawiający zastrzega, iż dostawy objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy.