See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van apparatuur en reagentia voor allergie- en autoimmuun testen
Beschreibung: Maastricht UMC+ is voornemens de opdracht voor vervanging van de huidige 2× Phadia 250-systemen (Centraal Diagnostisch Laboratorium) te gunnen via een vrijwillige transparantieprocedure op grond van artikel 2.32 lid 1 onder b sub 2 en lid 3 Aanbestedingswet 2012, omdat de opdracht uitsluitend door één ondernemer kan worden uitgevoerd wegens het ontbreken van mededinging om technische redenen. Het Phadia-platform wordt ingezet voor het volledige assortiment allergie- en immunologische diagnostiek, inclusief fecaal calprotectine, en is essentieel voor continuïteit van zorg binnen het MUMC+ en de regionale functie. Platform en reagentia voor het uitvoeren van allergie-, auto-immuun- en calprotectinetesten
Interne Kennung: EA-2025-112
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434580 Immunoassay-Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Levering an apparatuur en reagentia voor allergie- en autoimmuun testen
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 33124110 Diagnostiksysteme