2. Verfahren
Verfahren
Titel: Landelijk - Detectie en beoordeling van spoorstaafdefecten
Beschreibung: Deze overeenkomst ziet primair op het uitvoeren van metingen en inspecties om de conditie van de spoorstaaf vast te stellen en (beginnende) defecten te kunnen detecteren. De metingen worden zowel uitgevoerd met een meetvoertuig als via een handmeting. De aanwezigheid van een (onopgemerkt) spoorstaafdefect kan tot gevaarlijke situaties en zelfs incidenten zoals ontsporingen leiden. Om de veilige berijdbaarheid van het spoor in Nederland te kunnen waarborgen, is data en informatie over spoorstaven daarom noodzakelijk. ProRail adviseert inschrijvers eerst het document Vraagspecificatie - Annex 1.0 - Statement of Work te lezen. zie leidraad
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71631470 Inspektion von Gleisen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze overeenkomst ziet primair op het uitvoeren van metingen en inspecties om de conditie van de spoorstaaf vast te stellen en (beginnende) defecten te kunnen detecteren. De metingen worden zowel uitgevoerd met een meetvoertuig als via een handmeting. De aanwezigheid van een (onopgemerkt) spoorstaafdefect kan tot gevaarlijke situaties en zelfs incidenten zoals ontsporingen leiden. Om de veilige berijdbaarheid van het spoor in Nederland te kunnen waarborgen, is data en informatie over spoorstaven daarom noodzakelijk. zie leidraad
Interne Kennung: 1