See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie systemów informatycznych w obszarze elektronicznej karty znieczuleń i karty obserwacji pacjenta, wraz z integracją z systemem HIS Zamawiającego
Beschreibung: Przedmiot zamówienia: dostawa dwóch systemów informatycznych, tj. systemu elektronicznej karty znieczulenia i systemu karty obserwacji pacjenta na potrzeby Zamawiającego. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają SWZ wraz z załącznikami, w szczególności z OPZ i PPU (odrębnymi dla każdej z części). : 3.Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. 4.Wykonawca może złożyć ofertę w odniesieniu do wszystkich części zamówienia. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia na które Wykonawca może złożyć ofertę oraz nie określa maksymalnej liczby części zamówienia, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu Wykonawcy. 5.Liczba części zamówienia (zadań): 2. 6.Miejsce realizacji zamówienia: Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji. 7.Szczegółowe zagadnienia dotyczące terminu wykonania przedmiotu zamówienia określa PPU i OPZ (odrębne dla każdej części zamówienia). 8.W przypadkach określonych w projekcie umowy termin wykonania umowy może ulec zmianie. 10. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 11.Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 12. Zamawiający nie przewiduje skorzystania z prawa opcji. 13. Sprzęt i oprogramowanie stanowiący przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i stosowania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej i spełniać odpowiednie wymagania określone w OPZ Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach przedsięwzięcia pn. „Cyfrowa transformacja danych medycznych, cyberbezpieczeństwo w Narodowym Instytucie Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”.
Vorherige Bekanntmachung: 53434-2026
Vorherige Bekanntmachung: 62824-2026
Interne Kennung: 2/PN/2026/AS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0021
Titel: Dostawa i wdrożenie systemu informatycznego w obszarze elektronicznej karty znieczuleń, wraz z integracją z systemem HIS Zamawiającego
Beschreibung: Dostawa platformy integracji danych medycznych wraz z niezbędnym sprzętem i wyposażeniem w obszarze elektronicznej katy znieczulenia, zwanej dalej „Systemem”, wraz z integracją z systemem HIS (Amms – producent: Asseco Poland S.A.). 2. W ramach realizacji zamówienia, Wykonawca zobowiązany będzie do: 1) dostarczenia niezbędnych licencji do oprogramowania składającego się na System; 2) instalacji Systemu na serwerach Zamawiającego; 3) zainstalowania dostarczonego sprzętu opisanego w c OPZ, stanowiącego elementy Systemu; 4) konfiguracji Systemu w celu dostosowania do potrzeb Zamawiającego w zakresie opisanym w dalszej części OPZ; 5) podłączenia Systemu do posiadanych przez Zamawiającego urządzeń medycznych opisanych OPZ, w celu zasilenia dokumentacji dotyczącej przebiegu znieczulenia, danymi z urządzeń; 6) zintegrowania oprogramowania z systemem HIS posiadanym przez Zamawiającego (AMMS, producent Asseco Poland S.A.); 7) przeprowadzenia szkoleń stanowiskowych dla użytkowników oraz szkoleń dla administratorów, działu informatycznego i technicznego; 8) świadczenia usług gwarancji sprzętowej oraz opieki i nadzoru autorskiego przez okres 36 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru przedmiotu zamówienia. 3. Oferowany System musi spełniać wymogi określone dla wyrobu medycznego klasy I, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001 /83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG. 4. System musi być zgodny z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). System musi wspierać możliwość rejestracji pacjenta z danymi anonimowymi - pacjent NN (nieznany) a następnie możliwość uzupełnienia tych informacji o właściwe dane demograficzne.
Interne Kennung: część 1
Los: LOT-0022
Titel: Dostawa i wdrożenie systemu informatycznego w obszarze karty obserwacji pacjenta, wraz z integracją z systemem HIS Zamawiającego.
Beschreibung: Dostawa platformy integracji danych medycznych w obszarze karty obserwacji pacjenta, wraz z integracją z systemem HIS (Amms, Asseco) i niezbędnym wyposażeniem. 2. W ramach realizacji zamówienia, Wykonawca zobowiązany będzie do: a. dostarczenia niezbędnych licencji systemu; b. instalacji systemu na serwerach Zamawiającego; c. zainstalowania dostarczonego sprzętu; d. konfiguracji systemu w celu dostosowania do potrzeb Zamawiającego w zakresie opisanym w dalszej części OPZ; e. podłączenia systemu do urządzeń medycznych w celu zasilenia dokumentacji danymi z urządzeń; f. zintegrowania oprogramowania z systemem HIS posiadanym przez Zamawiającego (AMMS, Asseco) g. przeprowadzenia szkoleń stanowiskowych dla użytkowników oraz szkoleń dla administratorów, działu informatycznego i technicznego; h. świadczenia usług gwarancji sprzętowej oraz opieki i nadzoru autorskiego przez okres 36 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego przedmiotu umowy. 3. W ramach wykonania przedmiotu zamówienia w części nr 2 postępowania wymagane jest dostarczenie paszportu technicznego dla każdego monitora parametrów życiowych. 4. System musi być zgodny z RODO. System wspiera możliwość rejestracji pacjenta z danymi anonimowymi. Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach przedsięwzięcia pn. „Cyfrowa transformacja danych medycznych, cyberbezpieczeństwo w Narodowym Instytucie Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”.
Interne Kennung: część nr 2