2. Verfahren
Verfahren
Titel: KONKURS ARCHITEKTONICZNO-URBANISTYCZNY NA OPRACOWANIE KONCEPCJI ARCHITEKTONICZNEJ WRAZ Z ZAGOSPODAROWANIEM TERENU DLA INWESTYCJI PN. BUDOWA KULTUROTEKI W MIEŚCIE ZĄBKI
Beschreibung: Przedmiotem Konkursu jest wybór najlepszej koncepcji architektonicznej wraz z zagospodarowaniem terenu dla inwestycji pn. „Budowa Kulturoteki w Mieście Ząbki opracowanej przez uczestników konkursu.
Interne Kennung: ZPU.271.08.2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71220000 Architekturentwurf, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej wraz z zagospodarowaniem terenu dla inwestycji pn. „Budowa Kulturoteki w Mieście Ząbki
Beschreibung: Przedmiotem konkursu jest wybór najlepszej koncepcji architektonicznej wraz z zagospodarowaniem terenu dla inwestycji pn. „Budowa Kulturoteki w Mieście Ząbki opracowanej przez uczestników konkursu.