2. Verfahren
Verfahren
Titel: SVA/4620-35/2026:Sprzedaż płyt PIR dla potrzeb wykonania kontenerów wraz z dostawą i rozładunkiem.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż płyt PIR dla potrzeb wykonania kontenerów wraz z dostawą i rozładunkiem.
Vorherige Bekanntmachung: 90442-2026
Interne Kennung: SVA/4620-35/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44171000 Platten (Bau)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SVA/4620-35/2026: Sprzedaż płyt PIR dla potrzeb wykonania kontenerów wraz z dostawą i rozładunkiem.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji dotyczące możliwości niezrealizowania do 20% zakresu przedmiotu zamówienia określonego w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ lub możliwość zwiększenia do 20% zakresu przedmiotu zamówienia określonego w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ. Realizacja powyższego nastąpi w przypadku uzasadnionych potrzeb Zamawiającego tj.: w przypadku: 1) wystąpienia nieprzewidzianych robót, mających wpływ na prawidłowe wykonanie Przedmiotu Umowy, 2) wystąpienia przyczyn o charakterze obiektywnym, w tym z powodu okoliczności, zależnych od Zamawiającego lub okoliczności wynikających z działań Inwestora (np. istotna zmiana w dokumentacji projektowej), 3) gdy zmiany będą korzystne dla Zamawiającego i będą leżały w interesie publicznym, 4) zmiany technologii prowadzonych prac, 5) zaniechania części robót spowodowanego decyzją Inwestora.