2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup pohonných hmot prostřednictvím palivových karet
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající v umožnění bezhotovostních nákupů na čerpacích stanicích, a to nákupů pohonných hmot (motorová nafta a benzín) za zvýhodněnou cenu a provozních kapalin (např. motorový olej, kapalina do ostřikovačů, nemrznoucí směs do chladiče, destilovaná voda) za běžnou případně zvýhodněnou cenu nabízenou danou čerpací stanicí prostřednictvím palivových karet na území celé České republiky a nákupů pohonných hmot (motorová nafta a benzín) a provozních kapalin (např. motorový olej, kapalina do ostřikovačů, nemrznoucí směs do chladiče, destilovaná voda) ve státech sousedících s Českou republikou. Počet v současnosti používaných karet je 105 karet. Předpokládaný počet karet může být odlišný od počtu v současnosti používaných karet. Počet karet může být proměnlivý v čase s ohledem na stav vozového parku zadavatele. Počet karet nepřesáhne hodnotu 200.
Interne Kennung: VZ0248915
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: zakázka v otevřeném řízení v nadlimitním režimu dle ustanovení § 25 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30163100 Tankstellenkreditkarten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit dodavatele za následujících podmínek: bude ukončena smlouva odstoupením od smlouvy zadavatelem před uplynutím původně sjednané doby trvání smlouvy; nový dodavatel bude vybrán z účastníků zadávacího řízení, přičemž tito účastníci budou oslovováni k uzavření smlouvy v pořadí, v jakém se umístili při hodnocení v zadávacím řízení, nový dodavatel akceptuje smluvní podmínky v rozsahu odpovídajícím smluvním podmínkám mezi zadavatelem a původním dodavatelem s tím, že cena plnění nového dodavatele bude určena podle cenových podmínek uvedených v nabídce nového dodavatele předložené v zadávacím řízení.