2. Verfahren
Verfahren
Titel: Správce stavby - Léčebna zrakových vad Dvůr Králové nad Labem
Beschreibung: Dodavatel bude vykonávat činností správce stavby při realizaci novostavby budovy s účelem užití zdravotnictví „Léčebna zrakových vad Dvůr Králové nad Labem“. Součástí budovy budou 2 učebny pro MŠ a dvě učebny pro ZŠ s navazujícími ortoptickými cvičebnami včetně zázemí, ubytování pro dětské klienty a jejich doprovod, vyšetřovna lékaře, technické zázemí včetně kuchyně s jídelnou a prádelna. Předpokládaný počet dětských klientů bude 40, dospělého doprovodu 20, zaměstnanců 25. Bližší specifikace stavby je uvedena v příloze č. 8 zadávací dokumentace. Činnosti správce stavby jsou v plném rozsahu definovaný v příloze č. 8 zadávací dokumentace – smluvních podmínkách. Součástí činností správce stavby je i součinnost při přípravě a administraci zadávacího řízení na veřejnou zakázku, jejíž předmětem bude realizace stavby. Toto zadávací řízení bude realizováno formou jednacího řízení s uveřejněním ve smyslu § 60 a násl. ZZVZ s prvky užší soutěže o návrh. Součástí činností správce stavby je zároveň příprava platebního harmonogramu realizované stavby. Předpokládaná hodnota projekčních a stavebních prací (dále jen „dílo“) je 125 000 000,- Kč bez DPH. Služby správce stavby budou spočívat zejména v zajištění expertní podpory Zadavateli a Zhotoviteli díla směřující k zajištění nejvýše možné kvality při provádění předmětu díla.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené řízení dle § 56 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71315400 Gebäudeinspektion, 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen, 71520000 Bauaufsicht, 71540000 Bauverwaltungsleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Správce stavby - Léčebna zrakových vad Dvůr Králové nad Labem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71315400 Gebäudeinspektion, 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen, 71520000 Bauaufsicht, 71540000 Bauverwaltungsleistungen