341266-2026 - Ergebnis
Tschechien – Elektroenzephalografen – Systém pro elektroencefalografii
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSystém pro elektroencefalografii
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka systému pro snímání mozkové aktivity prostřednictvím elektroencefalografie s příslušenstvím.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensPředběžné oznámení zadávacího řízení bylo odesláno k uveřejnění nejméně 35 dnů a nejvýše 12 měsíců přede dnem odeslání oznámení o zahájení zadávacího řízení.
Zentrale Elemente des VerfahrensZadavatel zahajuje otevřené řízení odesláním oznámení o zahájení zadávacího řízení, kterým vyzývá neomezený počet dodavatelů k podání nabídky. Zadavatel s účastníky zadávacího řízení o podaných nabídkách nejedná. Dodavatelé předkládají doklady o kvalifikaci v nabídce.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33121100 Elektroenzephalografen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungVZ