See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ambulansów ratunkowych typu C wraz z wyposażeniem szt. 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są ambulanse ratunkowe typu C w ilości 2 szt. wyposażone w nosze główne z transporterem i defibrylator transportowy
Vorherige Bekanntmachung: 143388-2025
Interne Kennung: TP/31/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114100 Notfallwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: TP/31/2024