341295-2026 - Ergebnis
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy w zakresie ginekologii i położnictwa w ramach: - Oddziału Ginekologiczno Położniczego – całodobowo wraz z zabezpieczeniem Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, hospitalizacja – ginekologia; porody; pakiet onkologiczny; świadczenia poza pakietem onkologicznym; - Poradni Ginekologiczno Położniczej; - Program badań prenatalnych.
BeschreibungUdzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy w zakresie ginekologii i położnictwa w ramach: - Oddziału Ginekologiczno Położniczego – całodobowo wraz z zabezpieczeniem Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, hospitalizacja – ginekologia; porody; pakiet onkologiczny; świadczenia poza pakietem onkologicznym; - Poradni Ginekologiczno Położniczej; - Program badań prenatalnych.
Interne KennungKonkurs 65/2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121100 Dienstleistungen von praktischen Ärzten
5. Los
LosLOT-0001