341312-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Baumpflege – Beheer en onderhoud Bomen 2025 e.v. - Gemeente Reusel-De Mierden
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBeheer en onderhoud Bomen 2025 e.v. - Gemeente Reusel-De Mierden
BeschreibungDe overeenkomst bestaan in hoofdzaken uit: - Beheersing snoeibeeld bomen; - Beheersing zorgplicht voor bomen; - Werkzaamheden in het kader van de Wet natuurbescherming; - Inzetten personeel en materieel; - Het verwijderen van bomen; - Het verwijderen van stobben; - Het verwerken van vrijgekomen materiaal; - Het planten van bomen; - Herstellen van verharding en grasvegetatie; - Het toepassen van verkeersmaatregelen.
Interne KennungBIZOB-2024-REU-BLA-00441
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
LosLOT-0000