341331-2026 - Ergebnis
Polen – Planungsleistungen im Bauwesen – Wykonanie dokumentacji projektowo kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim obejmującej zadania: Budowa, przebudowa urządzeń wodnych na ciekach poza zarządem nadleśnictwa Barlinek
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie dokumentacji projektowo kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim obejmującej zadania: Budowa, przebudowa urządzeń wodnych na ciekach poza zarządem nadleśnictwa Barlinek
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu sporządzenia dokumentacji projektowo-kosztorysowej w tym uzyskanie wszystkich niezbędnych opinii/uzgodnień/pozwoleń/decyzji, a tam gdzie to konieczne wraz z zaprojektowaniem przepławki dla ryb, umożliwiających zlecenie i wykonanie robót budowlanych wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie zadań w postaci: Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę lub potwierdzeniem braku podstaw do wniesienia sprzeciwu do zgłoszenia robót. Pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Roboty budowlane wymienione powyżej polegać będą na budowie, przebudowie urządzeń wodnych na ciekach będących na poza zarządem nadleśnictwa Barlinek.
Vorherige Bekanntmachung687193-2025
Interne KennungSA.270.2.8.2025
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
LosLOT-0002
TitelWykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla urządzeń hydrotechnicznych na terenie nadleśnictwa Barlinek wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego - IV postępowanie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu sporządzenia dokumentacji projektowo-kosztorysowej w tym uzyskanie wszystkich niezbędnych opinii/uzgodnień/pozwoleń/decyzji, a tam gdzie to konieczne wraz z zaprojektowaniem przepławki dla ryb, umożliwiających zlecenie i wykonanie robót budowlanych wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Roboty budowlane wymienione powyżej dotyczą budowy, przebudowy urządzeń wodnych na ciekach będących poza zarządem nadleśnictwa Barlinek.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung