See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Płytki do cechowania drewna
Beschreibung: 1) Płytka zwykła (standard) w kolorze czerwonym w ilości 3 500 000 sztuk 2) Płytka twarda w kolorze czerwonym w ilości 3 500 000 sztuk 3) Płytka łamliwa (samozniszczalna) w kolorze czerwonym z konstrukcją utrudniającą ponowne użycie w ilości 250 000sztuk 4) Płytka zwykła (standard) w kolorze czerwonym z kodem kreskowym w ilości 1 000 000 sztuk 5) Płytka twarda, w kolorze czerwonym z kodem kreskowym w ilości 500 000 sztuk 6) Płytka łamliwa (samozniszczalna) w kolorze czerwonym z kodem kreskowym w ilości 50 000 sztuk 7) Płytki kolorowe minimum: niebieskie, żółte i zielone w ilości 250 000 sztuk 8) Cechówka specjalna w ilości 100 sztuk Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Rozdziale IV SWZ.
Interne Kennung: HP.270.11.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24500000 Kunststoffe in Primärformen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1) Płytka zwykła (standard) w kolorze czerwonym – w ilości 3 500 000 sztuk 2) Płytka twarda w kolorze czerwonym – w ilości 2 000 000 sztuk 3) Płytka łamliwa (samozniszczalna) w kolorze czerwonym z konstrukcją utrudniającą ponowne użycie w ilości 250 000 sztuk 4) Płytka zwykła (standard) w kolorze czerwonym z kodem kreskowym, w ilości 1 000 000 sztuk 5) Płytka twarda, w kolorze czerwonym z kodem kreskowym,w ilości 500 000 sztuk 6) Płytka łamliwa (samozniszczalna) w kolorze czerwonym z kodem kreskowym, w ilości 50 000 sztuk 7) Płytki kolorowe minimum: niebieskie, żółte i zielone,. w ilości 250 000 sztuk 8) Cechówka specjalna: ilości 100 szt Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Rozdziale IV SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający na podstawie art. 441 Pzp przewiduje możliwość zastosowania prawa Opcji. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 50% wartości umowy. Skorzystanie z Opcji może nastąpić wyłącznie w okresie obowiązywania umowy.