341339-2026 - Wettbewerb
Polen – Kommunikationsanlage – Zabudowa systemów ETCS i GSM-R
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZabudowa systemów ETCS i GSM-R
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Zabudowa systemów ETCS i GSM-R. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do Wzoru umowy, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungPOT.240.4794.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32570000 Kommunikationsanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32236000 Funktelefone, 51000000 Installation (außer Software), 51330000 Installation von Funktelefongeräten
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 - zabudowa systemu ETCS na 15 pojazdach serii ED72
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zabudowa systemu ETCS na 15 pojazdach serii ED72. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do Wzoru umowy, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 1
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 - zabudowa systemu ETCS i GSM-R (tj. ERTMS) na 9 pojazdach serii Lint27
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zabudowa systemu ETCS i GSM-R (tj. ERTMS) na 9 pojazdach serii Lint27. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do Wzoru umowy, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 2