341349-2026 - Auftragsänderung
Polen – Reinigungsdienste – Sprzątanie pomieszczeń użytkowanych przez Zamawiającego
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzątanie pomieszczeń użytkowanych przez Zamawiającego
Beschreibung: Zamówienie dotyczy świadczenia usługi sprzątania i utrzymania w czystości pomieszczeń użytkowanych przez Zamawiającego oraz terenu przyległego, w zakresie oraz zgodnie z wymaganiami Zamawiającego zawartymi we wszystkich załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: Po.240.22.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - sprzątanie pomieszczeń w Poznaniu
Beschreibung: Zamówienie dotyczy świadczenia usługi sprzątania i utrzymania w czystości pomieszczeń użytkowanych przez Zamawiającego oraz terenu zewnętrznego, w zakresie oraz zgodnie z wymaganiami Zamawiającego zawartymi we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: Po.240.22.2025/2