2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzątanie Centrum Rekreacyjnego Spartan przy ul. Spiskiej 1 we Wrocławiu (fitness i siłownia, korty tenisowe, lodowisko)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa – sprzątanie, czyli wykonywanie wszystkich czynności związanych z utrzymaniem czystości, Centrum Rekreacyjnego Spartan przy ul. Spiskiej 1 we Wrocławiu (fitness i siłownia, korty tenisowe, lodowisko). Obowiązkiem utrzymania czystości objęte będą następujące obiekty: a) Fitness i siłownia: - Sala Cardio i ćwiczeń siłowych - 350m ² - sala fitness - 100m² - sala spinning – 65m² - klatki schodowe, hole, ciągi komunikacyjne – 100m² (część siłowni i fitness) - pawilon odnowy biologicznej – 100 m² (w tym łaźnia parowa, sauna sucha, szatnie, natryski, pokój wypoczynkowy), 150m² glazury na ścianach, 5m² luster, 5 okien o pow. 5m²) - toalety + natryski (węzeł damski – 15m², węzeł męski – 48m²), - pomieszczenia szatniowe (damskie – 50m², męskie – 55m²) - pomieszczenia pracownicze - 40m² (szatnia pracownicza z toaletą dla niepełnosprawnych, pomieszczenie socjalne, biuro kierownika) b) Korty tenisowe: - recepcja wraz z zapleczem - 56 m² - korytarz z dwiema toaletami - 34,5m² - szatnia męska z toaletą - 36,84m² i natrysk - szatnia damska z toaletą - 13,5m² i natrysk - biuro - 8,56m² - pokój trenerów - 6,91m² - pomieszczenie socjalne - 4,4m² - korytarz - 6,47m² - wiatrołap – 3,15m² c) Lodowisko (usługa wykonywana w okresie od 1 listopada do 30 czerwca): - szatnia, podłoże gumowe – 80m² - hol górny - 40m² - hol dolny - 55m² - toalety, podłoże gumowe - 30m² - przedsionek przy wejściu – 9m² - szatnia pracownicza, kafle - 75m² - schody kafle -16m² - toalety w szatni, kafle -36m² - punkt medyczny, szatnia instruktorów - 16m²
Interne Kennung: ZP/10/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp - Konieczność zagwarantowania ciągłości usługi sprzątania obiektu
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa – sprzątanie, czyli wykonywanie wszystkich czynności związanych z utrzymaniem czystości, Centrum Rekreacyjnego Spartan przy ul. Spiskiej 1 we Wrocławiu (fitness i siłownia, korty tenisowe, lodowisko).