341381-2026 - Ergebnis
Niederlande – Feuerversicherungen – Brandverzekering
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBrandverzekering
BeschreibungDe opdracht betreft een brandverzekering van de gebouwen en inhoud van objecten van de Aanbestedende dienst Gemeente Rucphen. Totaal verzekerd belang conform sluitnota € 131.673.787,69
Interne KennungK011689
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungDe opdracht betreft een brandverzekering van de gebouwen en inhoud van objecten van de Aanbestedende dienst Gemeente Rucphen.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenEr geldt 3 keer een wederzijdse verlengingsmogelijkheid van 12 maanden.