See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van sugammadex IV
Beschreibung: De opdracht betreft een raamovereenkomst voor het leveren van voor alle ziekenhuizen van ziekenhuisnetwerk Gent (UZ Gent - AZ Sint-Lucas & Volkskliniek Gent - AZ Jan Palfijn Gent en AZ Oudenaarde, cfr. bijlage C). Deze overheidsopdracht is een occasionele gezamenlijke opdracht. De op de inventaris vermelde hoeveelheden zijn de totale vermoedelijk hoeveelheden over een periode van 1 jaar, voor het geheel van de in bijlage C opgegeven ziekenhuizen. Deze hoeveelheden zijn indicatief. Zij binden de bestellende overheden op geen enkele wijze. De leverancier kan geen schadevergoeding eisen indien deze vermoedelijk hoeveelheden niet bereikt worden. Deze hoeveelheden zullen via afzonderlijke bestellingen afgenomen worden. Overzicht vermoedelijke hoeveelheden per ziekenhuis over een periode van 1 jaar: AZ Oudenaarde UZ Gent AZ Sint-Lucas & Volkskliniek AZ Jan Palfijn TOTAAL Sugammadex (mg) 405 000 2 300 000 700 000 300 000 3 705 000 Looptijd: Deze opdracht heeft een looptijd van 2 jaar, tweemaal stilzwijgend verlengbaar voor telkens 1 jaar. Leveringsplaats: De mogelijke leveringsplaatsen zijn: 1. AZ Oudenaarde, apotheek, Minderbroedersstraat 3, 9700 Oudenaarde 2. UZ Gent, apotheek, C. Heymanslaan 10, 9000 Gent 3. AZ Sint Lucas & volkskliniek, apotheek, Groene briel 1, 9000 Gent 4. AZ Jan Palfijn, Watersportlaan 5, 9000 Gent De opdracht verleent geen exclusiviteit in hoofde van de opdrachtnemer. Indien de opdrachtnemer de goederen levert op een andere locatie dan vermeld in de opdrachtdocumenten of zoals vermeld op de bestelbon, behoudt het bestuur zich voor een bijzondere straf op te leggen ten belope van 10% van het bestelbedrag met een plafond van €150,00. De behandeling en verzorging van patiënten vereisen immers continuïteit zodat in het kader van patiëntveiligheid het doorlopend aanleveren van goederen noodzakelijk is zonder risico op tijdsverlies omwille van het organiseren van een overheidsopdracht. De meerprijs en bij uitbreiding alle kosten die het gevolg zijn van de bestelling bij een derde partij zal worden doorgerekend aan de opdrachtnemer. De meerprijs ten gevolge van een stockbreuk wordt ten laste van de opdrachtnemer gelegd. Indien de opdrachtnemer in gebreke blijft van een product en er in België geen terugbetaald alternatief voor handen is en hierdoor een alternatief wordt aangekocht in het buitenland waarvoor niet in een terugbetaling is voorzien zal dit 100% ten laste worden gelegd van de opdrachtnemer.
Interne Kennung: PPP1P1-14/5183/APO - 2025 - Sugammadex
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: APO - 2025 - Sugammadex_1