341398-2026 - Ergebnis
Polen – Software-Implementierung – Świadczenie usług Security Operations Center (SOC) wraz z integracją z Platformą Usług Integracyjnych (PUI) oraz realizacją szkoleń z zakresu cyberbezpieczeństwa
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług Security Operations Center (SOC) wraz z integracją z Platformą Usług Integracyjnych (PUI) oraz realizacją szkoleń z zakresu cyberbezpieczeństwa
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług Security Operations Center (SOC) wraz z integracją z Platformą Usług Integracyjnych (PUI) oraz realizacją szkoleń z zakresu cyberbezpieczeństwa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – zestawienie parametrów technicznych – stanowią załączniki nr 2.1.; 2.2.; 2.3. do SWZ – zakres dla każdego z trzech zadań (zadanie 1, 2 i 3).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1
BeschreibungAktualizacja systemu medycznego - zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia (OPZ) -zestawienie parametrów technicznych - zadanie 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje wznowień ani opcji
LosLOT-0002
BeschreibungDostawa i wdrożenie systemów informatycznych oraz infrastruktury serwerowej, w tym rozwiązań wykorzystujących mechanizmy sztucznej inteligencji - zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia (OPZ) -zestawienie parametrów technicznych - zadanie 2
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3
BeschreibungDostawa i wdrożenie systemów informatycznych wykorzystujących sztuczną inteligencję do wsparcia procesów medycznych i komunikacyjnych - zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia (OPZ) -zestawienie parametrów technicznych - zadanie 3