341406-2025 - Ergebnis
Polen – Unkrautjäten – Roboty remontowe i utrzymaniowe rowów, poboczy i dróg powiatowych administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Rzeszowie .
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Roboty remontowe i utrzymaniowe rowów, poboczy i dróg powiatowych administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Rzeszowie .
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje: Zadanie nr 1: Roboty remontowe i utrzymaniowe poboczy dróg powiatowych : - ścinanie poboczy dróg z oczyszczeniem, plantowaniem i zagęszczeniem oraz wywozem nadmiaru ziemi na odkład, - umocnienie poboczy dróg mieszanką z kamienia łamanego. Zadanie nr 2: Roboty remontowe i utrzymaniowe rowów i dróg powiatowych : - oczyszczenie rowów z namułu z wyprofilowaniem skarp i wywozem nadmiaru ziemi na odkład, - remont przepustów rurowych, - oczyszczanie przepustów, - oczyszczenie kanalizacji deszczowej, - oczyszczanie studzienek ściekowych i przykanalików, - oczyszczanie studni kanalizacyjnych, - przełożenie ścieków, - umocnienie skarp ażurowymi prefabrykatami betonowymi (elementy ażurowe betonowe z odzysku), - mechaniczne oczyszczanie nawierzchni, - koszenie traw mechaniczne wraz z ręcznym koszeniem w miejscach niedostępnych na poboczach, skarpach i przeciwskarpach dróg.
Interne Kennung: ZDP-DZ-6/373/1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten, 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 77314100 Anlegen von Rasen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: Roboty remontowe i utrzymaniowe poboczy dróg powiatowych
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje: - ścinanie poboczy dróg z oczyszczeniem, plantowaniem i zagęszczeniem oraz wywozem nadmiaru ziemi na odkład, - umocnienie poboczy dróg mieszanką z kamienia łamanego. Szczegółowy zakres robót określony został w kosztorysie ofertowym stanowiącym załącznik Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: zadanie Nr 1
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2: Roboty remontowe i utrzymaniowe rowów i dróg powiatowych.
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje: - oczyszczenie rowów z namułu z wyprofilowaniem skarp i wywozem nadmiaru ziemi na odkład, - remont przepustów rurowych, - oczyszczanie przepustów, - oczyszczenie kanalizacji deszczowej, - oczyszczanie studzienek ściekowych i przykanalików, - oczyszczanie studni kanalizacyjnych, - przełożenie ścieków, - umocnienie skarp ażurowymi prefabrykatami betonowymi (elementy ażurowe betonowe z odzysku), - mechaniczne oczyszczanie nawierzchni, - koszenie traw mechaniczne wraz z ręcznym koszeniem w miejscach niedostępnych na poboczach, skarpach i przeciwskarpach dróg. Szczegółowy zakres robót określony został w kosztorysie ofertowym stanowiącym załącznik Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: zadanie Nr 2