2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provozovatel vybraných tepelných zdrojů
Beschreibung: Za zadání koncese na služby se považuje uzavření úplatné smlouvy, kterou zadavatel a) zadá poskytnutí činností dodavateli, přičemž protiplnění dodavatele spočívá v právu braní užitků vyplývajících z poskytování služeb v podobě plateb a b) zadavatel na dodavatele přenáší provozní riziko spojené s braním užitků vyplývajících z poskytování služeb. K přenesení provozního rizika dochází, pokud dodavateli za běžných tržních podmínek není zaručena návratnost vynaložených nákladů vzniklých při poskytování služeb, jež jsou předmětem koncese. Přitom se může jednat i o částečný přenos provozního rizika, pokud část provozního rizika přenesená na dodavatele zahrnuje skutečné vystavení výkyvům trhu tak, aby případné odhadované ztráty dodavateli nebyly pouze zanedbatelné. Zadavatel v tomto zadávacím řízení vybírá provozovatele celkem 9 lokálních tepelných zdrojů (také Zařízení) v majetku MČ Brno-sever, s nímž uzavře koncesní smlouvu. Budoucí provozovatel (Koncesionář) bude mít tyto tepelné zdroje od zadavatele pronajaty a bude je provozovat, tj. bude zajišťovat dodávky tepla a teplé užitkové vody (TUV) do odběrných míst na tato Zařízení napojených, provede jejich rekonstrukci a bude provádět opravy, údržbu a revize Zařízení tak, aby byly v perfektním provozuschopném stavu a splňovaly veškeré zákonné požadavky a technické normy a bude též zajišťovat poskytování havarijní služby a poradenské činnosti. Zařízení jsou a zůstanou v majetku zadavatele. Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky tedy je: 1) Pronájem 9 Zařízení zadavatelem Koncesionáři 2) Provozování 9 Zařízení, výroba a rozvod tepelné energie Koncesionářem, 3) Provedení rekonstrukce 9 Zařízení Koncesionářem vč. zajištění zpracování projektové dokumentace 4) Provádění běžných oprav, údržby a servisu a revizí 9 Zařízení Koncesionářem 5) Poskytování havarijní služby pro 9 tepelných zdrojů Koncesionářem 6) Provádění oprav Koncesionářem 7) Poskytování poradenské činnosti Koncesionářem zadavateli
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314000 Dienstleistungen im Energiebereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65400000 Andere Energieversorgungsquellen, 98350000 Dienstleistungen von öffentlichen Einrichtungen, 71314200 Verwaltungsdienste für Energieversorgung, 71356000 Dienstleistungen im technischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1