See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia w ramach projektu pn.: „Doposażenie pracowni w Centrum Kształcenia Zawodowego w Nowym Targu”
Beschreibung: Dostawa wyposażenia w ramach projektu pn.: „Doposażenie pracowni w Centrum Kształcenia Zawodowego w Nowym Targu” - zgodnie z swz
Interne Kennung: ZSTiP.CKZ.26.15.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: 33124130-5 Wyroby diagnostyczne
Beschreibung: Zgodnie z swz 1
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: 30236000-2 Różny sprzęt komputerowy
Beschreibung: Zgodnie z swz 2
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3: 30236000-2 Różny sprzęt komputerowy
Beschreibung: Zgodnie z swz 3
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4: 38552000-9 Mierniki elektroniczne
Beschreibung: Zgodnie z swz 4
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5: 42620000-8: Tokarki, obrabiarki do wiercenia i frezowania
Beschreibung: Zgodnie z swz 5
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6: 42620000-8: Tokarki, obrabiarki do wiercenia i frezowania
Beschreibung: Zgodnie z swz 6
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7: 38410000-2 Przyrządy pomiarowe
Beschreibung: Zgodnie z swz 7
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8: 42662000-4: Sprzęt spawalniczy
Beschreibung: Zgodnie z swz 8
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9: 42924300-2 Urządzenia natryskowe
Beschreibung: Zgodnie z swz 9
Interne Kennung: Część 9