341443-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen – Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej, wykonanie prac geodezyjnych oraz sprawowanie nadzoru autorskiego dla inwestycji pn.: „Rozbudowa ulicy Morskiej od Węzła Żołnierzy Wyklętych do skrzyżowania z ul. Kalksztajnów”.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej, wykonanie prac geodezyjnych oraz sprawowanie nadzoru autorskiego dla inwestycji pn.: „Rozbudowa ulicy Morskiej od Węzła Żołnierzy Wyklętych do skrzyżowania z ul. Kalksztajnów”.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Zadanie 1 – opracowanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowo – kosztorysowej wraz z uzyskaniem kompletu uzgodnień, opinii, pozwoleń, odstępstw w rozumieniu Prawa budowlanego i wymaganych prawem decyzji (w tym decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach oraz pozwolenia wodnoprawnego – w przypadku konieczności wykonania) niezbędnych do uzyskania decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej/pozwolenia na budowę/zgłoszenia oraz przeprowadzenia robót budowlanych, obejmującej: a) rozbudowę układu drogowego ulicy Morskiej na odcinku od Węzła Żołnierzy Wyklętych do skrzyżowania z ul. Kalksztajnów, b) budowę jezdni dodatkowych przed nieruchomościami od nr 197 do 215 oraz od nr 217 do nr 263A, c) przebudowę ul. Okrzei; 2) Zadanie 2 – opracowanie projektu urządzeń monitoringu meteo-hydrologicznego miejskiego systemu odwadniania miasta wraz z szafką telemetryczną i układem zasilania; 3) Zadanie 3 – wykonanie prac geodezyjnych; 4) Zadanie 4 – wykonanie jednorazowej aktualizacji kosztorysów inwestorskich; 5) Zadanie 5 – sprawowanie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych.
Vorherige Bekanntmachung: 210193-2026
Interne Kennung: UZ.271.1.12.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: I. Dokumenty/Oświadczenia składające się na ofertę: 1. Formularz Oferty – załącznik nr 2 do SWZ; 2. Formularz Cenowy – załącznik nr 2a do SWZ; 3. Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w pkt 11.2.3 SWZ (jeżeli dotyczy), stanowiące załącznik nr 4 do SWZ; 4. Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, składane na podstawie art. 117 ust. 4 ustawy Pzp, o którym mowa w pkt 11.1.4 SWZ (jeżeli dotyczy), stanowiące załącznik nr 9 do SWZ; 5. Pełnomocnictwo (jeżeli dotyczy). II. Zamawiający informuje, że na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp dokona najpierw badania i oceny złożonych ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Zamawiający działając na podstawie art. 139 ust. 2 ustawy Pzp przewiduje żądanie oświadczeń, o których mowa w rozdziale X SWZ wyłącznie od Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. III. Wykonawca pozostaje związany złożoną ofertą przez 90 dni. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. IV. Zamawiający wymaga złożenia wadium w wysokości: 15 000,00 zł (słownie: piętnaście tysięcy złotych 00/100 groszy). Szczegóły dotyczące wadium znajdują się w rozdziale XVIII SWZ. V. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 5 % ceny całkowitej podanej w ofercie, przed podpisaniem umowy. Szczegóły znajdują się w rozdziale XIX SWZ. VI. Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. VII. ,,6.1. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: okres wykonania Zadania 1 wynosi do 74 tygodni od daty podpisania umowy. 6.2. Wymagane terminy opracowania i dostarczenia pozostałych elementów przedmiotu zamówienia. 6.2.1. W zakresie Zadania 2 przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do wykonania projektu urządzeń pomiarowych wraz z szafką telemetryczną i układem zasilania – w terminie 4 tygodni od daty podpisania umowy, 6.2.2. W zakresie Zadania 3 przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do wykonania następujących usług: 1) opracowanie mapy do celów projektowych – w terminie określonym w pkt 6.1 SWZ, 2) podział geodezyjny działek objętych liniami rozgraniczającymi pas drogowy i dostarczenie Zamawiającemu projektów podziału z potwierdzeniem przez Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Urzędu Miasta w Gdyni (ODGiK) wpisania do ewidencji materiałów państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego – w terminie określonym w pkt 6.1 SWZ, 3) okazanie i nietrwała stabilizacja nowych znaków granicznych – w terminie o 4 tygodnie dłuższym od daty przekazania przez Zamawiającego ostatecznej decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej. 6.2.3. W zakresie Zadania 4 przedmiotu zamówienia, Wykonawca zobowiązuje się do wykonania jednorazowej aktualizacji kosztorysów inwestorskich w terminie 3 tygodni od pisemnego wezwania Zamawiającego, jednak nie później niż w okresie 24 miesięcy od dnia podpisania ostatniego protokołu zdawczo-odbiorczego dla Zadania 1. 6.2.4. W zakresie Zadania 5 przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do pełnienia nadzoru autorskiego w trakcie realizacji inwestycji w okresie od dnia przekazania przez Zamawiającego placu budowy Wykonawcy robót do dnia odbioru końcowego robót budowlanych przez Zamawiającego, lecz nie dłużej niż 60 miesięcy od dnia podpisania ostatniego protokołu zdawczo – odbiorczego dla Zadania 1." VIII. Przedmiotowe postępowanie jest prowadzone przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu (https://ezamowienia.gov.pl/pl/).których Zamawiający będzie komunikował się z Wykonawcami oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej oraz wskazanie osób uprawnionych do komunikowania zawarte są w Rozdziale VII SWZ. IX. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. X. Zamawiający informuje, że w niniejszym postępowaniu nie korzysta z możliwości przewidzianej w art. 16b ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp. O udzielenie zamówienia nie mogą zatem ubiegać się Wykonawcy pochodzący z państw trzecich niebędących stronami umów międzynarodowych ani Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia z takimi Wykonawcami. Oferta złożona przez Wykonawcę, o którym mowa w zdaniu poprzednim, albo oferta złożona wspólnie z takim Wykonawcą, podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5a ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71244000 Kalkulation und Überwachung der Kosten, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71245000 Genehmigungsvorlagen, Konstruktionszeichnungen und Spezifikationen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001