341446-2026 - Wettbewerb
Polen – Tischcomputer – Dostawa sprzętu informatycznego dla Politechniki Gdańskiej.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu informatycznego dla Politechniki Gdańskiej.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego dla Politechniki Gdańskiej. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na siedem części: A- małogabarytowe komputery stacjonarne B- komputery stacjonarne i przenośne C- urządzenia peryferyjne i wyposażenie D- urządzenia sieciowe E- serwery, elementy ich rozbudowy oraz urządzenia zasilające F- Komputery stacjonarne, przenośne i tablety G- Komputery stacjonarne i przenośne 3. Przedmiot zamówienia w poszczególnych częściach obejmuje zamówienie podstawowe oraz zamówienie objęte prawem opcji. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 8 do SWZ. 5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorach umów stanowiących Załączniki nr 5A-5G do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
LosLOT-0001
TitelA- małogabarytowe komputery stacjonarne
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 8 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Optionen
Beschreibung der OptionenOpis opcji znajduje się w rozdziale III SWZ.
LosLOT-0002
TitelB- komputery stacjonarne i przenośne
LosLOT-0003
TitelC- urządzenia peryferyjne i wyposażenie
Haupteinstufung (cpv): 30237000 Teile und Zubehör für Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30234000 Speichermedien
LosLOT-0004
TitelD- urządzenia sieciowe
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
LosLOT-0005
TitelE- serwery, elementy ich rozbudowy oraz urządzenia zasilające
Haupteinstufung (cpv): 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server
LosLOT-0006
TitelF- Komputery stacjonarne, przenośne i tablety
LosLOT-0007
TitelG- Komputery stacjonarne i przenośne
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer