2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce a vybavení VŠE 2024, část S.5a Modernizace počítačových učeben JM 357, 359, 360 a 361 – stavební práce
Beschreibung: zhotovení stavebních prací, spočívajících v interiérových stavebních úpravách počítačových učeben JM 357, 359, 360 a 361, nacházejících se ve 4. NP budovy JM, vedoucích k modernizaci prostor a ke spojení stávajících učebních prostor do jedné velké učebny, s možností dílčího rozdělení na dvě části, v tzv. „Areálu Jižní město“ na pozemku parc. č. 2344/24, 2344/74, 2344/75, 2344/76, 2344/77, 2344/78, resp. u budovy čp. 957, objekt občanské vybavenosti, v areálu zadavatele, tj. Vysoké školy ekonomické v Praze, v Praze 4, Kunratice, Ekonomická 957
Interne Kennung: 14/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené řízení
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45331200 Installation von Lüftungs- und Klimaanlagen, 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten, 45214000 Bauarbeiten für Schulen oder Forschungsanstalten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001