341485-2025 - Wettbewerb
Polen – Röntgenkontrollausrüstung – Dostawa sprzętu do kontroli - skanera RTG, na potrzeby Izby Administracji Skarbowej w Lublinie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu do kontroli - skanera RTG, na potrzeby Izby Administracji Skarbowej w Lublinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu do kontroli - skanera RTG do kontroli bagażu metodą rentgenowskiej tomografii komputerowej (TK), na potrzeby Izby Administracji Skarbowej w Lublinie. 2. Zaoferowany przez wykonawcę sprzęt do kontroli, musi spełniać wymagania oraz charakteryzować się parametrami nie gorszymi niż te przedstawione w załączniku nr 1 do umowy – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: 0601-ILZ.260.15.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38582000 Röntgenkontrollausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa skanera RTG
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa skanera RTG do kontroli bagażu metodą rentgenowskiej tomografii komputerowej (TK), na potrzeby Izby Administracji Skarbowej w Lublinie. 2. Zaoferowany przez wykonawcę sprzęt do kontroli, musi spełniać wymagania oraz charakteryzować się parametrami nie gorszymi niż te przedstawione w załączniku nr 1 do umowy – Opis przedmiotu zamówienia.
Menge: 1 Stück