341498-2025 - Ergebnis
Tschechien – Reinigungsdienste – Zajištění úklidových služeb v Domově seniorů Františkov
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění úklidových služeb v Domově seniorů Františkov
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je pravidelné zajišťování úklidových služeb a dalších činností s předmětem veřejné zakázky spojené. Bližší specifikace v rámci ZD.
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001