See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postdiensten 2026
Beschreibung: De raamovereenkomst betreft de bezorging van binnenlandse en buitenlandse brievenbus- en pakketpost en de haal- en brengservice (inclusief interne post) van het Alfa-college. Binnen de raamovereenkomst valt de haal- en brengservice (inclusief interne post) en de bezorging van binnenlandse en buitenlandse brievenbus- en pakketpost van Alfa-college.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64112000 Briefpostdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64112000 Briefpostdienste, 64113000 Paketpostdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1