See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAAMOVEREENKOMST VOOR DE LEVERING, IMPLEMENTATIE EN ONDERHOUD VAN EEN GEÏNTEGREERDE SOFTWAREOPLOSSING VOOR DE VERWERKING VAN GEMEENTELIJKE ADMINISTRATIEVE SANCTIES (GAS)
Beschreibung: De opdracht heeft tot doel de levering, implementatie en het onderhoud van een geïntegreerde softwareoplossing voor het beheer en de verwerking van gemeentelijke administratieve sancties (GAS). De aanbestedende overheid treedt op als intercommunale en oefent, in opdracht van en voor rekening van meerdere aangesloten lokale besturen, de rol uit van sanctionerend ambtenaar zoals bedoeld in de toepasselijke GAS-regelgeving. De softwareoplossing moet de aanbestedende overheid in staat stellen om, op een efficiënte, uniforme en rechtszekere manier, de volledige administratieve afhandeling van GAS-dossiers te ondersteunen, met inbegrip van onder meer: • de registratie en verwerking van vaststellingen; • de opvolging van procedures en wettelijke termijnen; • de voorbereiding en afhandeling van sanctiebeslissingen; • de communicatie met overtreders en betrokken instanties; • de opvolging van betalingen, beroepen en eventuele invordering; • de rapportering ten behoeve van de aangesloten lokale besturen. De oplossing moet multi-tenant of multi-organisatie inzetbaar zijn, zodat dossiers van verschillende lokale besturen gescheiden maar beheersbaar binnen één platform kunnen worden verwerkt, met respect voor rolverdeling, toegangsrechten en gegevensbescherming. De opdracht omvat naast de terbeschikkingstelling van de software eveneens de implementatie, configuratie, opleiding, technische ondersteuning en het onderhoud van de oplossing gedurende de volledige looptijd van de overeenkomst.
Interne Kennung: CSMRTGAS26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CSMRTGAS26 - 1
Interne Kennung: 1