341557-2025 - Wettbewerb
Polen – Reklamedienste – Usługa przygotowania i przeprowadzenia regionalnej kampanii internetowej oraz outdoorowej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa przygotowania i przeprowadzenia regionalnej kampanii internetowej oraz outdoorowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa przygotowania i przeprowadzenia regionalnej kampanii internetowej oraz outdoorowej promującej uczenie się przez całe życie, ze szczególnym uwzględnieniem kształcenia ustawicznego i poradnictwa zawodowego w ramach projektu „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego i uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.
Interne Kennung: PN/2/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Niniejsze Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320). Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje stosowania opcji